Відбувся тренінг «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків»

28 листопада 2017 року відбувся тренінг на тему: «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків». Модераторами заходу були: фахівець управління страхування СК «Альфа Гарант», студентка гр. ФФАм–21 Ірина Анатоліївна Гузела (Хавтур), к.е.н., доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ Наталія Ігорівна Налукова, викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ – Леся Зіновіївна Шупа. Учасниками тренінгу були студенти групи ФСГ–31. 
                                          
Проведення тренінгу зумовленено необхідністю набуття студентами практичних навичок щодо порядку укладення договорів страхування та процедури врегулювання страхових випадків.
 
Під час презентації Ірина Анатоліївна представила вичерпну інформацію щодо діяльності страхової компанії «Альфа-Гарант». Практик відзначила, що страховик успішно працює на страховому ринку з 2003 року і пропонує весь спектр страхових послуг для фізичних і юридичних осіб. Компанія входить до ТОП 20 українських страховиків за розміром активів, власного капіталу, страхових резервів. Ірина Анатоліївна ознайомила присутніх з порядком укладення договорів за такими видами страхування як: обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, страхування автотранспорту «КАСКО», страхування відповідальності, страхування майна, добровільне медичне страхування для виїжджаючих за кордон. 
 
У ході тренінгу учасникам для ознайомлення було надано форми типових договорів. Представник компанії детально роз’яснила усі особливі умови пропонованих страховиком страхових продуктів та окремі правові питання стосовно розрахунку і виплати страхового відшкодування. Учасники тренінгу отримали необхідні фахові знання та практичні навички щодо визначення предмету договору страхування (за різними страховими продуктами), страхового ризику, страхового випадку, розміру грошової суми, в межах якої страховик зобов'язаний провести виплату у разі настання страхового випадку, розміру страхового платежу і строків його сплати, терміну дії договору та інших умов, визначених чинними нормативно-правовими актами.

скачать dle 12.0