День відкритих дверей

28 лютого усі охочі мали можливість завітати у класичний університет Тернополя. Адже, по традиції, наш університет влаштовував День відкритих дверей, де усі факультети презентували школярам освітні програми та спеціальності. Факультет фінансів та обліку тепло зустрічав майбутніх студентів.

Молодь мала можливість поспілкуватися з адміністрацією факультету про особливості вступу 2021 року, отримати консультації щодо обраних спеціальностей та побувати на факультеті. Студентський актив розповів юнакам та дівчатам про  заходи, акції, які відбуваються в університеті та запросив усіх на екскурсію й спілкування у невимушеній атмосфері.

Ми раді були зустрітися з абітурієнтами, та сподіваємося, що ця зустріч була не остання. Ми усі різні, але нас можуть об`єднувати стіни рідного факультету!