«Фінансова просвіта / Financial education» продовжує просвітницьку діяльність…

В рамках популяризації фінансових знань, на черговому засіданні студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education»12 квітня 2019 року відбувся тренінг на тему «Заощадження – шлях до фінансового успіху», учасниками якого стали учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького м. Тернополя. Захід відвідали тренери наукового гуртка «Фінансова просвіта» С. Л. Коваль, Н. І. Карпишин, заступник декана факультету фінансів О. В. Квасниця.


Науково-практичний семінар на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку медичного страхування в Україні»

З метою забезпечення якісної практичної підготовки студентів факультету фінансів у галузі страхування викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування  організовують зустрічі студентів з фахівцями-практиками. Так у рамках вивчення дисципліни «Страхові послуги», з ініціативи викладача кафедри фінансового менеджменту та страхування к. е. н. Вацлавського О. І. відбулася зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного медичного центру «Віасан» лікарем-офтальмологом вищої категорії Хомишин Оксаною Григорівною.Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у конкурсі наукових робіт

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»
Одинадцятого квітня 2019 р. на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 44 студентських наукових роботи із провідних закладів вищої освіти України.

Власні наукові розробки з питань фінансової безпеки у сфері страхування презентувала студентка Тернопільського національного економічного університету Марія Сорока (гр. ФСГ-31).


На факультеті фінансів відбувся круглий стіл

11 квітня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Імплементація зарубіжного досвіду розбудови місцевого самоврядування в умовах здійснення реформи децентралізації» за участю Казимирів Ольги Борисівни – начальника фінансового управління Тернопільської РДА; Телепа Василя Романовича – головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради; Яреми Ростислава Орестовича – т. в. о. начальника фінансового відділу Микулинецької селищної ради.Відбувся Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності

Дев’ятого квітня 2019 р. у залі засідань вченої ради ТНЕУ відбувся Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності, який спільно організували і провели Тернопільський національний економічний університет і Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Учасників форуму, а це – студенти і викладачі факультету фінансів, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл м. Тернополя, Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей, де факультативно вивчають фінансову грамотність, привітали перший проректор університету Микола Іванович Шинкарик і декан факультету фінансів ТНЕУ Андрій Ярославович Кізима. Зокрема, вони наголосили на актуальності події та необхідності формування фінансової грамотності у кожній сім’ї.ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Упродовж 1-2 квітня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась підсумкова науково-практична конференція, у рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси та кредит».

До участі в конкурсі були відібрані найкращі роботи студентів із різних закладів вищої освіти України. Серед високоповажного журі конкурсу були професори з різних міст і також професор, д.е.н., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ - Кириленко Ольга Павлівна.Вітаємо студентів факультету фінансів з науковими досягненнями!

Упродовж 2-5 квітня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування) та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».

До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України. Тернопільський національний економічний університет представляла доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксана Іванівна Тулай.Студентка факультету фінансів – учасниця наукової конференції в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

3-4 квітня 2019 року на базі Університету Норд (Королівство Норвегія) відбулася Міжнародна наукова конференція на тему: «High North Dialogue», яка об’єднала науковців з багатьох країн світу (Китаю, Франції, Росії, Канади, Киргистану, України та інших).

Приємно, що студентка факультету фінансів Скобляк Тетяна, яка навчається за програмою Ерасмус +, стала активною учасницею конференції.

Кафедра фінансів імені С.І. Юрія вітає усіх учасників конференції та бажає їм плідної праці на науковій ниві.Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» від 28.11.2018 року 10-12квітня 2019р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

 До участі в Олімпіаді від одного закладу вищої освіти запрошуються по 3 переможці І етапу.
Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2019 р.