Розклад атестації освітнього ступеня "бакалавр" та розпорядження про допуск до державної атестації

Розклад атестації здобувачів вищої освіти Тернопільського національного економічного університету денної та заочної форм навчання освітнього ступеня "бакалавр" та Розпорядження №4 від 28 травня 2018 року по студентському складу факультету фінансів про допуск до державної атестації.

Студент факультету фінансів – бронзовий призер Всеукраїнських змагань з метань

Упродовж 18-20 квітня 2019 року в м. Кам'янець-Подільський тривали Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Щиро вітаємо студента факультету фінансів ТНЕУ Володимира Пітуха, який став бронзовим призером серед юніорів у штовханні ядра!

Студенти та викладачі кафедри податків та фіскальної політики – учасники Міжнародної науково-практичної конференції

19 квітня 2019 року студенти, які навчаються за освітньою програмою «Фіскальне адміністрування» Федишин Ірина (ФФА-42), Мушка Ангеліна (ФФА-42), Жук Оксана (ФФА-32) разом з доцентами кафедри податків та фіскальної політики Ткачиком Ф. П. та Дмитрівим В. І. взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку міжнародних економічних відносин і світового господарства».ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ

22 квітня 2019 р. о 17.00 год. в аудиторії 1210 з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему: “Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи”, яку проведе Генеральний директор асоціації “Cтраховий бізнес” В’ячеслав Валерійович Черняховський.Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 16-17 квітня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 64 студентські наукові роботи із 44 закладів вищої освіти України, з яких на конференцію було відібрано 19 кращих.Відбулася щорічна конференція кафедри податків і фіскальної політики

18 квітня 2019 року відбулася XIV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Фіскальна політика в умовах євроінтеграційних процесів».
З вітальним словом до учасників конференції звернулися: д.е.н., професор, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, к.е.н., доцент, декан факультету фінансів А.Я. Кізима, к.е.н., доцент, завідувача кафедри податків та фіскальної політики А. І. Луцик, які зауважили, що необхідність проведення наукових конференцій, у яких беруть участь активні та талановиті студенти зумовлена викликами, які диктує сьогодення.


Для старшокурсників факультету фінансів організували тренінг «Технології пошуку роботи»

Право на працю є одним з фундаментальних прав людини, встановлене міжнародними правовими актами і визнане усіма державами. Отримавши фахові знання, випускникам-фінансистам важливо реалізувати себе і побудувати хорошу кар’єру. Успіх у пошуку роботи – це віра в професіоналізм, володіння технікою пошуку роботи, ефективні навички спілкування з роботодавцем.На факультеті фінансів відбувся тренінг «Мій особистий бюджет» для учнів шкіл!

Основною метою діяльності студентського наукового гуртка у ІІ семестрі 2018/2019 н. р. є популяризація фінансової грамотності серед школярів загальноосвітніх шкіл міста Тернополя.
Кафедра податків та фіскальної політики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ.

Кафедра податків та фіскальної політики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ, яка відбудеться 18 квітня 2019 року за адресою: вул. Бережанська, 4 Бібліотека ТНЕУ, каб. 22
Тематичні напрямки роботи конференції «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»:
- формування фіскального простору України;
- роль фіскальної політики України в євроінтеграційних процесах;
- фіскальне адміністрування в умовах сучасних законодавчих новацій;
- податкова система України в умовах економічної децентралізації;
- фінансово-бюджетна система та стратегія її трансформації;
- митні аспекти зближення України та Європейського Союзу;
- фіскальні механізми подолання наслідків світової фінансової кризи;
- митна безпека держави та орієнтири її забезпечення;
- митна політика держави в умовах нових економічних реалій;
- податки очима учнів.

Студенти факультету фінансів відвідали Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ

15 квітня 2019 року викладачі кафедри податків та фіскальної політики Герчаківський Святослав Дем‘янович, Сидорович Олена Юріївна та Гуцул Інна Анатоліївна разом із студентами 3 року навчання фахових спрямувань «Фіскальне адміністрування» та «Митна справа» відвідали у місті Хмельницький Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ.
У рамках пізнавальної екскурсії студенти ознайомилися із особливостями навчання керівного та інспекторського складу митних органів, спеціалізованих митних установ, підготовкою та підвищенням кваліфікації інспекторів-кінологів зі службовими собаками.