Благодійний турнір з мініфутболу!

2-3 березня на майданчиках ЗУНУ зі штучним покриттям відбулося відкриття благодійного турніру з мініфутболу на підтримку Третьої штурмової бригади.

Молодь України надзвичайна, вона – успішна, впевнена у собі, талановита, вона запалює та надихає. Спортивні українські команди гордо представляють нашу державу, виборюючи право бути переможцями, тому змагання серед юнаків класичного університету Тернополя – це символ згуртованості, єдності та злагоди, прагнення бути сильними та сміливими. 

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих захисників України, серед яких є студенти та випускники Західноукраїнського національного університету, виконали Державний Гімн України.

Відкриваючи захід, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, голова вченої ради ЗУНУ Андрій Крисоватий сказав: «Сьогоднішній благодійний турнір обʼєднав небайдужих та вмотивованих людей, які розуміють, що підтримка та допомога Збройним Силам України – це внесок в омріяну Перемогу нашої держави!»

Також серед почесних гостей турніру з мініфутболу були проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, директор навчально-наукового центру студентського спорту Роман Циквас, декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима.

Одним із організаторів турніру є студент факультету фінансів та обліку ЗУНУ Максим Королішин, який навчається за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до збору коштів!

Номер картки банки:

UA073220010000026201342937602

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/9NZ75bxGvt