День відкритих дверей факультету фінансів та обліку

20 квітня відбувся День відкритих дверей факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.
З вітальним словом виступив декан факультету Андрій Кізима, який побажав молоді впевнено крокувати вперед і будувати своє успішне майбутнє вже сьогодні.
Відповідальний секретар приймальної комісії ЗУНУ Антон Шевчук наголосив на особливостях та правилах вступної кампанії 2024 року. Заступниця завідувача кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Ольга Кириленко, завідувач кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу Ольга Кнейслер, завідувач кафедри обліку та оподаткування Зеновій-Михайло Задорожний та завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту Михайло Лучко ознайомили юнаків і дівчат із освітніми програмами та особливостями організації навчального процесу.
Музичні композиції для гостей та присутніх подарувала студентка 1-го курсу факультету фінансів та обліку Ірина Шегеда.
А також під час зустрічі абітурієнти разом із студентським активом взяли участь у патріотичному флешмобі "Молодь за мир".🕊