Колектив факультету фінансів та обліку волонтерить

Колектив факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету активно бере участь у волонтерській діяльності та підтримує Збройні Сили України. Студенти та викладачі допомагають плести маскувальні сітки в бібліотеці ім. Л. Каніщенка, роблять благодійні внески та активно беруть участь у всіх ініціативах на підтримку захисників.

Нещодавно передали FPV-дрон військовому Руслану Ч. з 105 бригади ТРО, який разом із побратимами знаходиться на Куп'янському напрямку. Повертаючись з відпустки, він отримав від колективу ФФО подарунок.
«Впевнені, що із цим дроном буде набагато легше виконувати бойові завдання нашим захисникам», - зазначили представники факультету.
Ще раз висловлюємо подяку тим, хто долучився до цієї надважливої справи. Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!