Віталій Мандзин - стипендіат Тернопільської міської територіальної громади 2026 року
18 лютого на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради затверджено Положення про призначення стипендій кращим спортсменам Тернопільської міської територіальної громади у 2026 році.
Серед стипендіатів —студент факультету фінансів та обліку Віталій Мандзин, який отримуватиме фінансову підтримку за високі спортивні досягнення.
Це визнання його наполегливої праці, сили волі та вагомих результатів, а також стимул до нових перемог і професійного зростання.
Щиро вітаємо та бажаємо подальших спортивних звершень і підкорення нових вершин!