Відкриття тренінг-центру «Імітаційний банк»

Кафедра банківського бізнесу факультету фінансів та обліку відкрила для студентів тренінг-центр «Імітаційний банк» на базі програмного забезпечення «Автоматизована банківська система Б2», яка  функціонує в більшості банківських установах України.

Метою використання АБС Б2 є підвищення ефективності навчального процесу, проведення тренінгів, курсів та індивідуальної роботи. У студентів є змога  удосконалювати навички, більше дізнаватися про банківську справу, знаходити нові ідеї та оформляти платежі, формувати професійні знання зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», наблизитися до виробничих умов.

Застосування сучасних технологій створює умови для досягнення результату шляхом оптимального підбору та розподілу ресурсів, адже інтерактивні методи навчання і нестандартні форми викладацької діяльності позитивно впливають на майбутнє спеціалістів.

Відкриття