Конкурс студентських наукових робіт

6-7 квітня 2021 р. на базі Західноукраїнського національного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації  “Фінанси і кредит” у 2020-2021 н. р.

На Конкурс було подано 129 робіт 160 авторів із 56 закладів вищої освіти України. За результатами 1 етапу – рецензування робіт галузевою конкурсною комісією було відібрано для участі у 2 етапі 39 робіт 40 авторів.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей № 620/30488 від 15 травня 2017 р. та враховуючи результати підсумкової науково-практичної конференції, яка була проведена у режимі відео конференції, галузева конкурсна комісія відзначила 8 авторів наукових робіт дипломами І ступеня, 12 авторів – дипломами ІІ ступеня та 20 авторів – дипломами ІІІ ступеня. Крім того, 2 авторів наукових робіт відзначено у номінаціях «За оригінальність теми» та «За привернення уваги до фінансування громадських організацій».

Рейтинг переможців Конкурсу можна переглянути на сторінці кафедри фінансів ім. С. І. Юрія класичного університету Тернополя.